Sb81 Hidraulike Breakers Pjese Kembimi Piston

Përshkrim i shkurtër:

Porti: Tianjin, Kinë

Kapaciteti i prodhimit: 5,000 copë/muaj
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Money Gram
Lloji: Pistonat
Aplikacion: Ekskavator
Certifikimi: CE, ISO9001: 2000
Kushti: I ri
Parimi: Prerja e cilindrit
Vozitja: Hidraulike


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Numri i modelit.
SB81
Materiali prerës
Çeliku me shpejtësi të lartë
Struktura
Cilindri i pistonit
Gjatësia
700 mm
Markë tregtare
ZY
Paketa e Transportit
Paketa standarde
Specifikim
CE, SGS, ISO: 9001
Origjina
Kinë
Kodi HS
8431439000

SB81 Hidraulike Breakers Pjese Kembimi Piston

Specifikimet
Cilindri hidraulik pistoni

1.Bore maksimale:1200mm

2. Goditja maksimale: 15000 mm

3. Kompletet e vulave: Vula Parker/Merkel

4.Pllakë kromi e fortë me shufër

5 Materiali: pistoni ynë është bërë nga çeliku GCr15.

6. Fortësia: rreth 60-65 HRC

7. Prodhimi: prodhuar nga torno CNC për të siguruar me saktësi dimensionet

8 Cilësia: rezistencë e mirë ndaj konsumit
Sb81 Hydraulic Breaker Spare Parts Piston

Emri i artikullit Rod/ChiselPinforhydraulichammer
Aplikacion Thërrmimi i shkëmbinjve, ndërtimi i prishjes etj.
Lloji Çdo lloj është i mundur. Mund të personalizohet
Mjekimi CNCmachining, lathemachining, bluarje
Trajtim sipërfaqësor Ngrohje dhe lustrim
Materiali Çeliku i aliazhuar.Largu i materialit tonë nga çeliku i karbonit,çelik inox,hekuri gri, hekuri duktil dhe së shpejti
Paketimi Paketimi standard i eksportit
Prodhimi Mujor 3000 copë
Koha e dërgimit Varet nga sasia e rendit
Kushtet e pagesës T/T.30% parapagim paradhënie dhe bilanci para dërgesës.

Ne mund të furnizojmë udhëzuesin e pistonit të shtytjes së modeleve të mëposhtme:

Rupp HM60 HM75 HM85 HM90 HM100 HM110 HM130 HM135 HM170 HM185 HM190 HM200 HM220 HM230 HM300 HM301 HM305 HM400 HM401 HM550 HM560 HM580 HM720 HM711 HM702 HM705 HM710 HM720 HM780 HM800 HM900 HM901 HM902 HM1000 HM1200 HM1300 HM1500 HM1800 HM2000 HM2100 HM2200 HM2500
FURUKAWA HB100 HB200 HB700 HB1G HB2G HB2.5G HB3G HB5G HB8G HB10G HB15G HB20G HB30G HB40G HB50G HB1200 F1 F2 F3 F4 F5 F6 F9 F25 F12 F1
SOOSAN SH200 SH400 SH700 SH18G SH20G SH30G SH35G SH40G SB30 SB35 SB40 SB43 SB45 SB50 SB60 SB70 SB81 SB100 SB121 SB131 SB151
NPK H-08X H1XA H2XA H4X H5X H6X H7X H8XA H9X H10X H11X H12X H16X H18X H-20X H25X E12X E15X E18X E106 E200 E201 E202 E203 E202 E202 E202 E202 E202 E202 E202 E201
HANWOO RHB301 RHB302V RHB303V RHB304 RHB305V RHB306 RHB308 RHB309 RHB313 RHB320 RHB321 RHB322 RHB323V RHB325 RHB3205H RHB320HB325 RHB325 RHB325 RHB325
RAMMER S21 S20 S24 S22 S23D30 S24 S25 S26S50 S29 S52 S54D60 S55 S56D70 S82 S83D110 S84 S86 E63 E64 E66 E68 G80 G90 G100 G110 G12
INDECO MES121/150 MES180/181/200 MES300/301/350/351 MES451/521/550/HB5 MES601/621/650 MES601/621/650 HB8 MES1200/HB12 MES1500/HB19 MES17000/621 MES MES7000 MES8500 MES12000
MONTABERT BRH40 BRH75 BRH76 BRH90 BRH91 BRH125 BRH250 BRH270 BRH501 BRH570 BRH620 BRH625 BRH750 V300 V700 V900 V1200 V35 V53 V53
STANLI MB105 MB125 MB156 MB250 MB256 M350 MB356 MB506 MB550 MB656 MB675 MB695 MB800 MB856 MB875 MB1500 MB1550 MB1950 MB295 MB295
TOKU/TOYO TNB08M TNB1M TNB1E TNB2M TNB2E TNB3M TNB3E TNB4E TNB4M TNB5M TNB5E TNB6M TNB6E TNB6B TNB7M TNB7B TNB7E TNB8A TNB10E TNB13A TNB13E TNB14B TNB14D TNB15E TNB16E TNB22E TNB23E TNB30E TNB31E TNB38E TNB100 TNB141 TNB150 TNB151 TNB190 TNB220 TNB230 TNB310 TNB400 THBB71 THBB101 THBB301 THBB401 THBB801 THBB1101 THBB1400 THBB1600 THBB2000 THBB3000
OKADA UB2 UB4 UB5 UB7 UB8A UB8A1 UB8A2 UB10 UB11A UB11A1 UB11A2 UB14A2 UB17 OUB301 OUB301A OUB302 OUB302A OUB304 OUB305 OUB305A OUB306 OUB308 OUB308A OUB309 OUB310 OUB312 OUB312A OUB312B OUB316 OUB318 OUB310 OUB312 OUB316 OUB318 OUB512 UB5 UB8/UB7 UB11 UB14 UB17 UB23 TOP25 TOP30 TOP35 TOP40 TOP45 TOP60 TOP90 TOP100 TOP200 TOP205 TOP210 TOP250 TOP300 TOP400 TOP800
KWANGLIM SG200 SG300 SG350 SG400 SG600 SG800 SG1200 SG1800 SG2100 SG2500 SG2800 SG3200/3300 SG5000
DAEMO S150 S500 S700 S900 S1300 S1800 S2000 S2200 S2300 S2500 S3000 S3600 S4500 DMB10 DMB20 DMB30 DMB40 DMB50 DMB70 DMB90 DMB140 DMB00 DMB300D
DAINONG D20 D25 D30 D40 D50 D55 D60 D70 D90 D110 D130 D160 D200 K20 K25 K30 K50 K80 K120
MSB MS200 MS220 MS225 MS250 MS300 MS400 MS450 MS500 MS520 MS550 MS600 MS700 MS800 MS900 MS1000 SAGA20 SAGA30 SAGA-0 SAGAGA51 SAGA000 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA30 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA20 SAGA200
Gjeneral GB1T GB2T GB3T GB4T GB5T GB6T GB8F GB8T GB11T GB14T GB8AT GB170E GB220E GB290E GB300E GB320E GB400E GB526E
KOMETA CM20 CM30 CM50 CM80 CM90 CM100 CM120 CM130 CM140 CM180 CM185 CM195 ​​CM200

Sb81 Hydraulic Breaker Spare Parts PistonSb81 Hydraulic Breaker Spare Parts PistonSb81 Hydraulic Breaker Spare Parts PistonSb81 Hydraulic Breaker Spare Parts Piston
Paketat tona eksportuese:Sb81 Hydraulic Breaker Spare Parts Piston


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni