Ndërprerës hidraulik Bush i jashtëm për makineri të rënda lëvizëse dheu

Përshkrim i shkurtër:

Porti: Tianjin, Kinë

Kapaciteti i prodhimit: 10000 copë/muaj
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Money Gram
Lloji: Thyes Bush
Aplikacion: Ekskavator
Certifikimi: CE, ISO9001: 2000
Kushti: I ri
Garancia: 6 muaj
Materiali: 40 kr


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Numri i modelit.
zyr164
Përpunimi i Ngrohjes
Shuaj dhe kalit
Markë tregtare
ZY
Paketa e Transportit
Paletë
Specifikim
Thyes Bush
Origjina
Kinë
Kodi HS
8431499000

A PO KERKON PER AFABRIKE E BESUESHMEPËRPJESË KËMBIMI TË NDËRPRERËS HIDRAULIK ME
E QËNDRUESHMECILESI &PAS SHERBIMIT TE SHITJESGARANCI?

A KENI KLIENTË QË DUAN TA BLEJNËJETË E GJAT E QËNDRUESHME&FUNDIMI I LARTË
PJESË KËMBIMI PËR HIDRAULIKAMMER SI JAPONI APO KOREA?

A PO GJENI OFERTËN E FURNIZUESVE JAPONI/KOREAAQ I LARTËDHE MENDONI
NJË ALTERNATIVE MË TË MIRË EKONOMIKE?

SI TË NDIHMOJNË NJË PERSON TË ZGJIDHNI TË GJITHA PROBLEMET DHETË LËNË
TO ULU DUKE DHE RELAXHET?

Përshëndetje, unë jam Ryan, kam 8 vjet përvojë në shitjet e tregtisë ndërkombëtare dhe tani punoj për të
Handan Zhongye Machinery Manufacture Co., Ltd.

E di që po kërkoniPJESË KËMBIMI me cilësi të lartëderisatë përballueshmesi kjo:
Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Tani mund të ndaloni kërkimin dhekrahasimi, Ibast fabrika jonë mund të jetë zgjedhja juaj më e mirë.PSE?

1, Cilësi e qëndrueshme në fusha të ndryshme aktuale në mbarë botën

Daltat tona janë furnizuar në mbi 70 kompani nga më shumë se 30 vende
Certifikata si CE, ISO, mund të jetë gjithashtu një dëshmi e cilësisë sonë.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty MachineryHydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

2, Objekt prodhimi i pajisur mirë.

Burimi operacional me një ndalesë që mbulon dy fabrika prodhuese për ndërprerës hidraulik, daltë,
dhe pjesë këmbimi të cilathistori 10 vjeçareFabrika e makinerive Zhongye për produkte të rangut të mesëm.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Fabrika e dytë e RE me njëobjekti i përditësuar i prodhimitpër ndërprerës, daltë dhe pjesë këmbimi hidraulike të nivelit të lartë;

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Së treti, ne kemi pistona për ndërprerësit / çekiçët hidraulikë të mëposhtëm:
mund të na dërgoni edhe vizatimin tuaj për masëprodhim i personalizuar.

SOOSAN TOKU NPK GJENERË HANWOO TOYO ALTAS COPCO RAMMER
FURUKAWA KRUPP MONRABERT STANELY OKANA INDECO MSB DAEMO
Emri i markës

Modelet e mëposhtme janë pjesë e modeleve të ndërprerësve hidraulikë për referencën tuaj.

Soosan SB40 SB43 SB45 SB50 SB60 SB81N SB81 SB81A SB100 SB121 SB130 SB140 SB151
Furukawa HB20G HB30G HB40G HB8G HB10G HB5G HB15G
F19 F20 F22 F35 F70 FX47 F45 FS37 F27 FS22 F27 F12 F9 F6
Toku TNB150 TNB151 TNB14E TNB5M TNB4E TNB6E TNB7E TNB14B TNB14 TNB190 TNB230
Gjeneral GB8AT GB8T GB8F GB2T GB5T GB4T GB6T GB540E GB580E
NPK H2X NPK H4X NPK H6X NPK H-7X NPK H-9X NPK H-10X
H-10XB E-12X E210A/B NPK NPK H12XB NPK H14X NPK H20X
Daemo S2100 S2200 S2300 S3000
Krupp HM960 HM951 HM720 HM980 HM1000 HM1500
MSB MS600 Saga350
Okada OUB308 OUB312 OUB316
Toyo THBB401 THBB801 THBB1600 THBB2000
Hanwoo RHB323 RHB313 RHB305 RHB325 RHB326 RHB328 RHB330 RHB340 RHB350

3, Vite të teknologjisë së akumuluar të trajtimit Art-Heat

10 vjet teknologji të akumuluar të trajtimit të nxehtësisë, duke i bërë pjesët tona të këmbimit2 HERËtë qëndrueshme se shumica e punishteve të vogla.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

4, Sigurimi i Cilësisë

Çdo procedurë pune do të ndikonte në cilësinë e produktit, kështu që çdo procedurë pune duhet
testimi i qëndrueshëm në linjat tona të prodhimit.Politika jonë e garancisë mund t'ju bëjë të qetësoheni.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

5, shërbimi pas shitjes

Me përvojën time 8-vjeçare të eksportit, isha i sigurt se mund të siguroja një proces të qetë nga porosia
duke marrë derisa porosia të arrijë në dorën tuaj.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Prandaj, Zhongye është në dispozicion për t'ju treguar gamën tonë të produkteve dhe për t'ju udhëhequr në zgjedhjen e produkteve që i përshtaten më mirë nevojave tuaja,

A nuk mjafton mirë?

Unë kam një sekret tregtar mund ta bëjë biznesin tuaj më fitimprurës dhekonkurrues.

Unë mendoj se shumica e konkurrentëve tuaj nuk e kanë ditur këtë,

Thjesht më dërgoni kërkesën tuaj të detajuar në fund dhe unë do ta ndaj me ju falas.

Shfrytëzojeni mundësinë sot!ose konkurrentët tuaj mund ta kenë mësuar këtë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni