Rezistenca ndaj veshjes së veglës së daltës së çekiçit hidraulik të ndërprerësit Alicon B140

Përshkrim i shkurtër:

Porti: Tianjin, Kinë

Kapaciteti i prodhimit: 20000 Copë/Copë në muaj
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram
Lloji: Daltë thyerëse
Aplikacion: Ekskavator
Certifikimi: CE, ISO9001: 2000
Kushti: I ri
Ngjyrë: Kërkesa e klientit
Materiali: 40cr,42CrMo,45crni4mo


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Numri i modelit.
Alicon B140
Koha e garancisë
12 muaj
Përdorimi
Minierat,Metalurgjia,Rruga,Hekurudha,Ndërtimi,Anija R
Cilësia
Garanci e lartë, Rezistencë ndaj Veshjes
Lloji i daltës
Lloji Wedge, Lloji Moil, Lloji Blunt
OEM/ODM
E pranueshme
Ndërprerës i aplikacionit
Të gjitha llojet e ndërprerësve hidraulikë
Avantazhi
Qëndrueshmëri e lartë, cilësi më e mirë
Modeli i ekskavatorit
Jcb, Volvo, etj
Ekskavator i pershtatshem
18-26 ton
Pesha
135 kg
Aftësia për furnizim
8000 copë në muaj
Fortësia
HRC53-56
Gjatësia
1200,1300 mm
Markë tregtare
ZY
Paketa e Transportit
Paketuar në pako
Specifikim
40-185 mm
Origjina
Hebei, Kinë
Kodi HS
84314999

Daltë thyerëse hidraulike për ekskavator
Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance

Përshkrim i produktit:

Lloji Lloji i sheshtë (V-pykë dhe H-pykë), Lloji konik, Lloji Moil, Lloji Blunt
dhe pranoni porositë OEM, ODM
Karakteristike Precizion i lartë, i fuqishëm, jetë i gjatë shërbimi
Lëndë e parë 45CrNi4Mocilësia jonë më e mirë cilësia e KLASËS SË LARTË për ju

42CrMoA

40 Crmo

Tre nota të ndryshme që ju të zgjidhni sipas kërkesës tuaj

Modelet e aplikueshme SOOSAN,FURUKAWA,NPK,INDECO,MKB,BLT,KRUPP,TOYO,OKADA,

RAMMER SANDVIK,MONTABERT,MIRACLE,ATLASCOPCO,MSB

DOUBLE BULL,TOKU,DAEMO,COMET,HANMA,MSB,HT-TECH,

GENERAL BREAKER,EVERDIGM,SEHAN DAHE,HENYAK,EDT

Koha e dërgimit 5-15 ditë për mostrat.20-30 dite pune per porosi masive.
Aplikacionet Miniera, Metalurgji, Rrugë, Hekurudha, Ndërtim, Riparim anijesh
Avantazhet tona Përvojë e pasur: 10 vjet përvojë në trajtimin e nxehtësisë.

Shërbim i përsosur pas shitjes:Dalta e thyer por gjatësia e daltës jo më shumë se 12cm.
Ne do t'ju japim një të re. (jo e krijuar nga njeriu)

Sigurimi i cilësisë:Mund ta përdorni fillimisht daltën, pastaj ta paguani.

MIRË SE VINI NË KËRKIM!!!ME KONTAKTONI DIREKT

Lloje të ndryshme për të zgjedhur:
Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance
Marka e përshtatshme:

Modeli i zbatueshëm i ndërprerësit hidraulik
SOOSAN SB-30,SB-35,SB-40,SB-43,SB45,SB50,SB60,SB70,

SB81,SB100,SB121,SB130,SB151

FURUKAWA HB10G,HB15G,HB20G,HB30G,HB40G,HB50G

F1,F2,F3,F4,F5,F6,F9,F12,F19,F22,F27,F35,F45

INDECO MES121/150 MES2500 MES3000 MES3500 MES4000
ATLAS COPCO MB700,MB750,MB800,MB1000,MB1200,MB1500,MB1600,MB1700,

HB2000,HB2200,HB2500,HB3000,HB3600,HB4200

KRUPP HM900/901/902 HM950/960-CS/V HM2200/2500CS/V
MONTABERT BRH250/270 BRH501/570 BRH620 BRH625 SC12 BRV32 BRV43
DAEMO DMB140,DMB140,DMB210,DMB230,DMB300,DMB360,DMB450
NPK H-7X H-10X H-10XB H-12X H-16X H-20X E-210 E-212
EVERDIGM RHB305,RHB313,RHB320,RHB321,RHB323,RHB324,RHB325,RHB326
RAMMER S-23/D-30/BR623 S-24 S-25/BR825 S-26/D-50 E-63/BR2063 E-64/BR2064

E-66/66N/BR2266 E-68/BR2568 G-90/BR3890 G-100/BR4510

Markë tjetër: MKB BLT TOKU GENERAL BREAKER TOYO OKADA EDT MSB
HENYAK MIRACLE DOUBLE COMET HANMA SEHAN DAHE HT-TECH

Shfaqja e produktit:
MJETET E PARA PROFESIONALE CILËSORE
Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance

Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance
Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance

Pajisjet e prodhimit

Për t'i bërë gjërat mirë, së pari duhet të mprehen mjetet e veta.

Ne zotërojmë teknologji të avancuar të prodhimit dhe pajisje, të cilat ofrojnë garanci të besueshme për cilësinë e produkteve tona për të përmbushur kërkesat e tregut ndërkombëtar. Ne gjithashtu mund të projektojmë, zhvillojmë dhe prodhojmë sipas kërkesave të klientëve.

Përvetësoni shuarjen e tipit seksional për ta bërë boshtin e stërvitjes të vishet dhe të mos shkëputet lehtë

Çeliku special i aliazhit---Teknika speciale të grisjes---Trajtimi special i nxehtësisë--- Performanca e kostos speciale

Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance

Rekomandoni Produkte:
Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance
Kompania jone:

Kompania jonë ka krijuar mbi 10 vjet. Me makineri të përditësuara dhe staf të kualifikuar ne kemi furnizuar produkte të qëndrueshme me cilësi të lartë për klientët në të gjithë botën.

Inxhinierët tanë me përvojë dhe ekipi eksportues do t'i përgjigjen kërkesës ose emailit tuaj në herën e parë, dhe do të ofrojnë shërbim profesional nga vizita në fabrikë, duke porositur për të ofruar mallra dhe shërbim pas shitjes.

Dhe dalta jonë e ndërprerësit hidraulik është eksportuar në Kore, Vietnam, Uzbekistan, Arabinë Saudite, Brazil, Indian, Katar dhe në më shumë se 10 vende dhe rajone të tjera.

Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu mund të ofrojmë zgjidhje profesionale ndihmuese në vend kur klientët pyesin. Kjo po kursen kohën dhe koston e tyre.

Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë!!

Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance
Paketimi dhe dërgesa:

Paketimi 1. Paketim i kasës prej druri/letër, paletë, film mbrojtës, rrip fletësh.
2.OEM paketim në përputhje me kërkesat e klientëve.
Transporti 1. Nga porti Tinajin detar për sasi të madhe rreth 15-30 ditë.
2. Me Express (DHL, UPS, TNT) për sasi të vogël rreth 3-7 ditë.
Pagesa 1. Urdhër i vogël dhe provë 100% pagesë e plotë.
2. Porosi e madhe me 30% TT paraprakisht dhe 70% kundrejt BL.

Hydraulic Breaker Hammer Alicon B140 Chisel Tool Wearing Resistance

FAQ:

Informacioni që mund të dëshironi të dini përpara porosisë:

1.Mënyrat e pagesës:

T/T (Transferta Telegrafike) ose Western Union ose L/C në shikim

2.Koha e trajtimit për një porosi

Bazuar në sasinë e porosisë, zakonisht duhen 25 ditë për prodhim.

Vetëm 2 ose 3 ditë nëse kemi aksione sipas madhësisë së kërkesës suaj.

3.Mënyra e transportit

Porosi mostër: ne sugjerojmë Courier express si DHL/UPS/TNT/FEDEX ose me ajër

Porosi me shumicë: ju sugjerojmë nga ajri ose nga deti.

4.Kontrolli i cilësisë

Ne kemi QC-në tonë me përvojë.

Do të ketë inspektim dhe testim të rreptë për çdo porosi përpara dërgimit.

5.Pas shërbimeve:

1. Ekipi ynë i shitjeve do të përgjigjet për pyetjen tuaj brenda 24 orëve (Pushimet përjashtohen)

2. Mbështetja teknike do të jetë e disponueshme në çdo kohë

3. Zëvendësimi falas do të sigurojë pasi të konfirmohet dështimi i shkaktuar nga cilësia e produktit tonë

Nëse jeni të interesuar për produktin tonë ose kompaninë tonë, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me Ivy Zhang.

Dërgoni detajet e kërkesës tuaj në më poshtë dhe klikoni"Dergo tani!↓↓↓↓↓↓


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni