Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Ndërprerës hidraulik me shufra pistoni

Përshkrim i shkurtër:

Porti: Tianjin, Kinë

Kapaciteti i prodhimit: 500 Komplete/Sete në muaj
Kushtet e pagesës: T/T
Paketa e transportit: Paketimi standard i eksportit
Specifikim: standarde ose të personalizuara
Marka tregtare: ZY
Origjina: Hebei, Kinë (kontinent)


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Numri i modelit.
Mjet shpimi
Kodi HS
8501109190

kompania e Informacionit
Handan Zhongye Machinery Manufacture Co., Ltd e angazhuar profesionalisht në prodhimin e çekiçëve hidraulikë dhe pjesëve rezervë të markave të ndryshme, të tilla si dalta, korniza, pistoni, koka e përparme dhe e pasme, tufa e brendshme dhe e jashtme, kunjat e shufrës, bulonat dhe produktet e tjera ndihmëse.Kompania jonë ka pajisje të përsosura prodhimi dhe pajisje testimi.Dizajni i strukturës së çekiçëve të serisë ZY është i arsyeshëm, lënda e parë është çeliku me cilësi të lartë, i pajisur me pajisje të avancuara të përpunimit, trajtim të hollë të nxehtësisë dhe teknologji bluarjeje.Kompania jonë është e përkushtuar për zhvillimin, prodhimin, marketingun dhe shërbimet teknike të lidhura me çekiçët hidraulikë.Kompania zotëron më shumë se njëqind inxhinierë mekanikë profesionistë dhe inxhinierë teknikë të klasit të parë.Ata kanë teknikë dhe përvojë profesionale, për të ofruar shërbim të shpejtë dhe të mirë pas shitjes për klientët tanë.
Produktet tona kanë kaluarISO9001,SGSdheCECertifikata.
Produktet tona eksportohen në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikë dhe vende dhe rajone të tjera.Kompania jonë ka një sërë agjentësh distribucioni në tregun vendas, si dhe ofron pjesë cilësore për ndërprerës të markave vendase.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin Bushpërshkrim i produktit
Handan ZhongYe ka qenë prodhuesi dhe eksportuesi kryesor i Kinës për mjetet e ndërprerësve hidraulikë që nga fillimi i tij, për më shumë informacion, ju mund të vizitoni uebfaqen tonë: www.hdzyjx.com , Produktet tona duke përfshirë: Çekiç ndërprerësi hidraulik, daltë, kornizë, piston, kokën e përparme dhe koka e pasme, tufa e brendshme dhe e jashtme, diafragma (membrana), kompleti i karikimit të azotit, valvula kthyese, kunja e shufrës dhe kështu me radhë pjesë këmbimi të tjera.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushKarakteristikat dhe Përfitimet
1. Lëndë e parë e zgjedhur - çelik rezistent ndaj konsumit me cilësi të lartë
2. Sistemi hidraulik-gaz, rrit stabilitetin
3. Pjesë veshin me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme
4. Objektet e avancuara të prodhimit
5. Energji e lartë dhe frekuencë ndikimi (performancë e lartë)
6. Njësi hidraulike e optimizuar me performancë të lartë
7. Mirëmbajtje e ulët, më pak prishje, jetë e gjatë përdorimi
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushKontrolli i cilësisë
Dalta jonë e çekiçit hidraulik dhe çdo pjesë tjetër rezervë do të inspektohen rreptësisht nga stafi profesional i cilësisë përpara dorëzimit
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushPaketimi & Transporti
Paketa: Paketim standard ose sipas kërkesës së klientit
Dorëzimi: 1. Koha e dorëzimit: Zakonisht 10-30 ditë pas pagesës paraprake.
2. Ne mund të organizojmë transportin oqean ose ajror sipas kërkesës tuaj nga çdo port i Kinës.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushAplikimi & Ndërtimi
Kompania jonë ka menaxhim të rreptë të cilësisë, sigurohuni që çekiçi të luajë performancë të qëndrueshme, me fuqi goditëse superiore, vlerë të shkëlqyer për paratë, me teknologji të avancuar, për të përmbushur kërkesat doganore.Kompania prodhon çekiç nga tipi i vogël deri tek ai i madh, me seri të pasura, modele të kompletuara.Çekiç i përshtatshëm për prishje ndërtimi, rrugë të thyer, miniera, thyerje shkëmbi dhe vende të tjera ndërtimi.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushPse ZHONGYE
"Cilësi e lartë, çmim konkurrues, shërbim i vëmendshëm" janë udhëzimet tona, Zgjedhja e furnizuesit tuaj nga SHBA, do të merrni më shumë sesa paguani.

Cilësi e shkëlqyer e produktit
Përgjigja: Shembulli i lirë mund të merret për ju, atëherë ju mund të dëshmoni dhe të dëshmoni vetë.
Çmimi konkurrues
Re: Çmimi ynë është i favorshëm dhe konkurrues, Shpresojmë se mund të bashkëpunojmë për biznes afatgjatë!
Përgjigje në kohë dhe profesionale për kërkesën tuaj
Re: Normalisht ne do t'ju përgjigjemi me email brenda 5-8 orësh, duke marrë parasysh diferencën kohore, 24 orë janë të mjaftueshme!
Koha e shkurtër e dorëzimit
Re: Në përgjithësi, koha jonë e dorëzimit është brenda 30 ditëve.

Ju lutemi na lini një mesazh për leshin e gurit që ju nevojitet, ne do t'ju përgjigjemi shumë shpejt.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni