Furukawa 15g 20g 30g 40g Pjese kembimi shkeles hidraulike Kit me dalte pistoni Kufi i shufrave te brendshme Bush i perparme Mbulesa e shkurreve

Përshkrim i shkurtër:

Porti: Tianjin, Kinë

Kapaciteti i prodhimit: 50000 në vit
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Lloji: Zvarritës
Aplikacion: Ekskavator
Certifikimi: CE, ISO9001: 2000
Kushti: I ri
Paketa e transportit: Paketim druri
Marka tregtare: ZY


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Numri i modelit.
HB20G
Origjina
Kinë
Kodi HS
84314999

Mirëpresim ngrohtësisht kërkesën tuaj në çdo kohë!!!

Specifikimet
1: Përdorimi i materialit me forcë të lartë
2: Rezistencë e mirë ndaj veshjes
3: Pajisja e sigurisë
4: Trajtimi termik dhe jetë e gjatë.
5: OEM: Bëni si mostër ose vizatim të klientëve
6: Saktësi e lartë, qëndrueshmëri më e gjatë, Jo e lehtë për t'u plasur

Teknologjia e prodhimit të çelikut dhe procesi i prodhimit:
Formëzimi→ Turnery→ Trajtim termik → Difekt tejzanor → Test i fortësisë

Emri i produktit Bush i brendshëm/Bush i jashtëm
Materiali 40Crmo,42Crmo,20Crmo,Bëjmë si të kërkoni
Përparësitë 1.Teknologji e avancuar e trajtimit të nxehtësisë
2.Trajtim karburizimi
3. Makinë CNC në mënyrë strikte dhe të sigurojë madhësinë e çdo pozicioni që është i përshtatshëm për t'u pajisur.
4.Rezistencë ndaj konsumit
Garancia 3 muaj
Seritë e përshtatshme FURUKAWA/INDECO/ATLAS/SOOSAN/NPK/MKB/KRUPP/RAMMER/
MONTABERT/TOKU/GB/DAEMO/OKADA/BLT
Nëse keni nevojë për informacione të tjera përkatëse, ju lutemi kontrolloni faqen tonë të internetit dhe më kontaktoni drejtpërdrejt.

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush
Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush
Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush
Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush
Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

Furukawa 15g 20g 30g 40g Hydraulic Breaker Spare Parts Piston Chisel Seal Kit Rod Pin Inner Bush Front Bush Cover Bush

FAQ

Pyetje: Jeni prodhues?

A: Po, fabrika jonë u krijua në 2010.

Pyetje: Jeni i sigurt që produkti juaj do t'i përshtatet ekskavatorit tim?

Përgjigje: Pajisjet tona janë të përshtatshme për shumicën e ekskavatorëve.Na tregoni modelin tuaj të ekskavatorit, ne do të konfirmojmë zgjidhjen.

Pyetje: A mund të prodhoni sipas modelit të klientëve?

Përgjigje: Sigurisht, shërbimi OEM/ODM është i disponueshëm.Ne jemi prodhues profesionistë në Yantai.

Pyetje: Cilat janë MOQ dhe kushtet e pagesës?

Përgjigje: MOQ është 1 grup.Pagesa me T/T,L/C, Western Union pranohet, kushtet e tjera mund të negociohen.

Pyetje: Po në lidhje me kohën e dorëzimit?

A: 5-25 ditë pune pas pagesës.

Pyetje: Po për paketën?

Përgjigje: Pajisjet tona të mbështjella me film shtrirjeje, të paketuara me kasë paletë ose polidru;ose siç kërkohet.

Pyetje: Cilin vend keni eksportuar?

A: Arabia Saudite, Amerika, Tajlanda, Qipro, India, Kanadaja, Australia, Peruja, Egjipti, Brazili, Meksika, Irani, Afrika e Jugut, etj.

Nëse keni ndonjë pyetje, më telefononi, le të flasim për detajet.

Personi kontaktues: Bruce Pei


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni