• Na kontaktoni

Na kontaktoni

HANDAN ZHONGYE MAKINERIA PRODHIM CO, LTD

ADRESA E ZYRËS

FSHATI BEIZHANGZHUANG (Në LINDJE E RRUGËS SHTETËRORE 107), QYTETI BEIZHANGZHUANG, QYTETI HANSHAN, QYTETI HANDAN, HEBEI, KINA

KONTAKTONI

Numri i telefonit:+86-15930618649
Numri i telefonit fiks:+86-310-6090222
Faksi:+86-310-6090111
Whatsapp:+86-15930618649
Email:admin@hdzyjx.com

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni