Хидрауличен прекинувач Надворешен грмушки за земјени тешки машини

Краток опис:

Пристаниште: Тијанџин, Кина

Производствен капацитет: 10000 парчиња/месец
Услови на плаќање: L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Money Gram
Тип: Кршач Буш
Апликација: Багер
Сертификација: CE, ISO9001: 2000
Состојба: Ново
Гаранција: 6 месеци
Материјал: 40 кр


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Основни информации.

Модел БР.
zyr164
Преработка на греење
Гасне и темперамент
Заштитен знак
ZY
Транспортен пакет
Палета
Спецификација
Кршач Буш
Потекло
Кина
HS код
8431499000

ДАЛИ БАРАТЕ АСИГОРНА ФАБРИКАЗАРЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ХИДРАУЛИЧНИ КРУШАЧИ СО
СТАБИЛНОКВАЛИТЕТ &ПОСЛЕДУВАЊЕ НА ПРОДАЖБАГАРАНЦИИ?

ДАЛИ ИМАТЕ КЛИЕНТИ КОИ САКААТ ДА ГО КУПУВААТТРАЈНИ ДОЛГ ЖИВОТ&ВИСОКА ФИНИШТА
РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ХИДРАВЛИЧАМЕРИ КАКО ЈАПОНИЈА ИЛИ КОРЕЈА?

ДАЛИ ЈА НАЈДУВАТЕ ПОНУДАТА НА ДОБАВУВАЧИТЕ ЈАПОНИЈА/КОРЕЈАТОЛКУ ВИСОКАИ РАЗМИСЛИ ЗА
ПОДОБРА ЕКОНОМСКИ ТЕРНАТИВА?

КАКО ЕДНО ЛИЦЕ ВИ ПОМОГНУВА ДА ГИ РЕШИТЕ ​​СИТЕ ПРОБЛЕМИ ИТЕ ОСТАВИ
TO СЕДНИ И ОПУШТИ СЕ?

Здраво, јас сум Рајан, имам 8 години искуство во меѓународна трговија и сега работам
Handan Zhongye Machinery Manufacture Co., Ltd.

Знам дека барашвисококвалитетни РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИдодекаприфатливакако ова:
Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Сега можете да престанете да пребарувате испоредба, јасобложувајте се дека нашата фабрика може да биде вашиот најдобар избор.ЗОШТО?

1, стабилен квалитет во различни реални полиња ширум светот

Нашите длета се доставени до над 70 компании од повеќе од 30 земји
Сертификатот како CE, ISO, исто така може да биде доказ за нашиот квалитет.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty MachineryHydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

2, Добро опремен производствен капацитет.

Едношалтерскиот оперативен ресурс кој опфаќа две производствени фабрики за хидраулични прекинувачи, длето,
и резервни делови кои10 годишна историјаФабрика за машини Zhongye за производи од средна класа.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Втора НОВА фабрика со ансовремен производствен капацитетза врвни хидраулични прекинувачи, длето и резервни делови;

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Трето, имаме клипови за следните хидраулични прекинувачи/чекани:
можете да ни го испратите и вашиот цртеж за масаприлагодено производство.

СООСАН ТОКУ НПК ГЕНЕРА ХАНВУ TOYO АЛТАС КОПКО РАМЕР
ФУРУКАВА КРУПП МОНРАБЕРТ СТАНЕЛИ ОКАНА ИНДЕКО MSB ДАЕМО
Име на брендот

Моделите подолу се дел од моделите на хидраулични прекинувачи за ваша референца.

Соосан SB40 SB43 SB45 SB50 SB60 SB81N SB81 SB81A SB100 SB121 SB130 SB140 SB151
Фурукава HB20G HB30G HB40G HB8G HB10G HB5G HB15G
F19 F20 F22 F35 F70 FX47 F45 FS37 F27 FS22 F27 F12 F9 F6
Току TNB150 TNB151 TNB14E TNB5M TNB4E TNB6E TNB7E TNB14B TNB14 TNB190 TNB230
Општо GB8AT GB8T GB8F GB2T GB5T GB4T GB6T GB540E GB580E
НПК H2X NPK H4X NPK H6X NPK H-7X NPK H-9X NPK H-10X
H-10XB E-12X E210A/B NPK NPK H12XB NPK H14X NPK H20X
Даемо S2100 S2200 S2300 S3000
Круп HM960 HM951 HM720 HM980 HM1000 HM1500
MSB MS600 Saga350
Окада OUB308 OUB312 OUB316
Тојо THBB401 THBB801 THBB1600 THBB2000
Ханву RHB323 RHB313 RHB305 RHB325 RHB326 RHB328 RHB330 RHB340 RHB350

3, Години на акумулирана технологија за уметнички термички третман

10 години акумулирана технологија за термичка обработка, што ги прави нашите резервни делови2 ПАТИиздржлив од повеќето мали работилници.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

4, Обезбедување на квалитет

Секоја работна процедура би влијаела на квалитетот на производот, така што секоја работна постапка треба
одржување на тестирање на нашите производни линии.Нашата политика за гаранција може да ве олесни.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

5, услуга по продажбата

Со моето 8-годишно искуство во извозот, бев убеден дека можам да обезбедам непречен процес од нарачката
добивате додека нарачката не ви пристигне при рака.

Hydraulic Breaker Outer Bush for Earthmoving Heavy Duty Machinery

Оттука, Zhongye е достапен да ви ја покаже нашата палета на производи и да ве води во изборот на производи кои најдобро одговараат на вашите потреби,

Дали не е доволно добро?

Имам деловна тајна може да го направи вашиот бизнис попрофитабилен иконкурентни.

Претпоставувам дека повеќето од вашите конкуренти не го знаеле тоа,

Само испратете ми го вашето детално барање на дното и јас ќе го споделам со вас бесплатно.

Искористете ја можноста денес!или вашите конкуренти можеби го научиле тоа.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја