Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Хидрауличен прекинувач на клипната шипка Буш

Краток опис:

Пристаниште: Тијанџин, Кина

Производствен капацитет: 500 комплет/комплети месечно
Услови на плаќање: Т/Т
Транспортен пакет: Стандардно пакување за извоз
Спецификација: стандардни или прилагодени
Заштитен знак: ZY
Потекло: Хебеј, Кина (копното)


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Основни информации.

Модел БР.
Алатка за дупчење
HS код
8501109190

Информации за компанијата
Handan Zhongye Machinery Manufacture Co., Ltd професионално се занимава со производство на хидраулични чекани и резервни делови од различни марки, како што се длето, рамка, клип, предна и задна глава, внатрешна и надворешна грмушка, игла на прачка, завртки и други помошни производи.Нашата компанија има совршена производствена опрема и уреди за тестирање.Дизајнот на структурата на чеканите од серијата ZY е разумен, суровината е висококвалитетен челик, опремен со напредна опрема за обработка, извонредна термичка обработка и технологија за мелење.Нашата компанија е посветена на развој, производство, маркетинг и сродни технички услуги на хидраулични чекани.Компанијата поседува повеќе од сто професионални машински инженери и првокласни технички инженери.Тие имаат професионално технички и искуство, за да обезбедат брза и добра услуга по продажбата на нашите клиенти.
Нашите производи поминааISO9001,SGSиCEСертификат.
Нашите производи се извезуваат во Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Америка и други земји и региони.Нашата компанија располага со голем број дистрибутивни агенти на домашниот пазар, како и обезбедува квалитетни делови за прекинувачи на домашни брендови.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushОпис на производот
Handan ZhongYe е водечки кинески производител и извозник на алатки за хидраулични прекинувачи уште од своето основање, за повеќе информации, можете да ја посетите нашата веб-страница: www.hdzyjx.com , Нашите производи вклучувајќи: Хидрауличен чекан за прекинувач, длето, рамка, клип, предна глава и Задна глава, Внатрешна и надворешна грмушка, дијафрагма (мембрана), комплет за полнење со азот, вентил за рикверц, игла за шипки и така натаму други резервни делови.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushКарактеристики и придобивки
1. Избрана суровина – висококвалитетен челик кој е отпорен на абење
2. Хидрауличен гасен систем, зголемување на стабилноста
3. Висококвалитетни и издржливи делови за абење
4. Напредни производствени капацитети
5. Висока енергија и фреквенција на удар (високи перформанси)
6. Хидраулична единица оптимизирана со високи перформанси
7. Ниско одржување, помалку дефект, долг век на употреба
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushКонтрола на квалитет
Нашето длето со чекан за хидраулично кршење и сите други резервни делови ќе бидат строго проверени од стручен квалитетен персонал пред испораката
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushПакување и испорака
Пакет: Стандардно пакување или по барање на купувачот
Испорака: 1. Време на испорака: Обично 10-30 ајс по аванс.
2. Можеме да организираме океански или воздушен транспорт според вашето барање од кое било пристаниште во Кина.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushАпликација и конструкција
Нашата компанија има строго управување со квалитетот, погрижете се чеканот да игра трајни перформанси, со супериорна моќ на удар, одлична вредност за парите, со напредна технологија, за да ги исполни царинските барања.Компанијата произведува чекани од мал до голем тип, со богата серија, комплетни модели.Чеканот погоден за градење уривање, скршен пат, рударство, скршена карпа и други градежни места.
Furukawa Hb20g Hb30g Hb40g Hydraulic Breaker Piston Rod Pin BushЗошто ZHONGYE
„Висок квалитет, конкурентна цена, внимателна услуга“ се нашите упатства, Изборот на САД како добавувач, ќе добиете повеќе отколку што плаќате.

Одличен квалитет на производот
Одг: Слободен примерок може да ви го донесе, тогаш можете сами да сведочите и да посведочите.
Конкурентна цена
Одг: Нашата цена е поволна и конкурентна, се надеваме дека можеме да соработуваме за долгорочен бизнис!
Навремен и професионален одговор на вашето барање
Одг: Нормално ќе ви одговориме по е-пошта во рок од 5-8 часа, со оглед на временската разлика, 24 часа се доволни!
Кратко време за испорака
Одг: Општо земено, нашето време за испорака е во рок од 30 дена.

Ве молиме љубезно оставете ни порака за камената волна што ви треба, ние ќе ви одговориме многу брзо.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја