• Контактирајте не

Контактирајте не

HANDAN ZHONGYE MACHINERY MANUFACTURE CO., LTD

АДРЕСА НА КАНЦЕЛАРИЈАТА

СЕЛО БЕИЖАНГЖУАНГ (ИСТОЧНО ОД ДРЖАВНИОТ ПАТ 107), ГРАД БЕИЖАНГЖУАНГ, ОБЛАСТ ХАНШАН, ГРАД ХАНДАН, ХЕБЕИ, КИНА

КОНТАКТ

Телефонски број:+86-15930618649
Фиксен телефонски број:+86-310-6090222
Факс:+86-310-6090111
Whatsapp:+86-15930618649
Е-пошта:admin@hdzyjx.com

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја